نــوآوری

ســنـت نــوآوری

با استفاده از متخصصان در سراسر دنیا، سبین (Sebbin) در دهه گذشته بطور متوسط در هر سال دو محصول جدید به بازار جراحی زیبایی و پروتزهای کاشتنی معرفی کرده است. این فوق العاده است!

جدیدترین نسل سطح طراحی شده برای پروتز سینه

سبین برای محصولات جدید خود، دست به طراحی نسل جدید پروتز سینه با سطح کاملا متفاوت زده است. این سطح زبری بسیار کمی دارد و در نتیجه طبق استاندارهای جهانی در دسته سطوح ایمپلنتی صاف (Smooth) قرار می گیرد. مطالعه بالینی که اخیرا در بسیاری از مقالات بین المللی چاپ شده نشان داد که نرخ انقباض کپسولی صدها بیمار که از پروتز نسل جدید سبین استفاده نموده اند نزدیک صفر بوده است .

پروتز جدید
فت واشر

فت واشر 800 (Fat Washer 800)

فت واشر ۸۰۰ یک دستگاه پزشکی ثبت اختراع شده برای سبین است که برای جمع آوری، پردازش و انتقال چربی طراحی شده است و برای روش های کانتورینگ بدن استفاده می شود. این وسیله پزشکی در جراحی های زیبایی و ترمیمی کاربرد دارد. فت واشر ۸۰۰ یک دستگاه استریل، یکبار مصرف و مدار بسته است که به جراح اجازه می دهد تا جراحی لیپوفیلینگ را با ایمنی کامل بیمار انجام دهد.

لیپوفیلینگ چیست؟
لیپوفیلینگ یک روش جراحی است که در آن چربی از قسمتی از بدن (به عنوان مثال شکم یا ران) خارج می شود، سپس پردازش شده و مجدداً به نواحی آسیب دیده مانند صورت یا سینه تزریق می شود. این تکنیک به بهبود کانتورینگ بدن کمک می کند.

استنت بینی Talmant

پس از بازسازی در جراحی بینی، زخم منجر به جمع شدن مجاری بینی می شود که می تواند زیبایی و عملکرد به دست آمده را کاهش دهد. جهت ارائه راه حلی برای این مشکل، سبین به همراه دکتر Talmant (متخصص جهانی در بازسازی بینی) یک شکل دهنده سوراخ بینی سیلیکونی ساخته است. استفاده از آن برای چند هفته یا چند ماه پس از جراحی، به بیمار این امکان را می دهد که شکل سوراخ بینی را در مرحله بهبودی حفظ کرده و نتیجه به دست آمده از جراحی را حفظ کند. یک مطالعه اخیر نشان داده است که استفاده از این دستگاه به ویژه توسط بیماران و خانواده های آنها اثربخش و ساده است .

استنت بینی
1/5 - (1 امتیاز)