درباره ما

دربــاره مــا

بیش از 30 سال تجربه در تولید پروتزهای سیلیکونی زیبایی

دربــاره سبـیـن

کمپانی سبین (Sebbin) یک کمپانی فرانسوی است در سال 1986 تأسیس شد. این کمپانی محصولاتی مانند پروتز سینه، پروتز باسن، پروتز چانه، پروتز گونه، پروتز بیضه، پروتز دوقلو پشت پا، تیشو اکسپندر (Tissue Expander) و سایر محصولات را برای جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی ایجاد، توسعه، تولید و به بازار عرضه می‌کند. پروتزهای سینه سبین پرفروش ترین محصول در اروپا هستند. هم اکنون محصولات سبین در بیش از 65 کشور دنیا در حال استفاده می باشد و یکی از محدود تولیدکنندگانی است که مطالعات بالینی 10 ساله برای محصولات خود را انجام می دهد

درباره ما

تضـمیــن ایمـنـی

برای اطمینان از ایمنی ایمپلنت‌های خود و مطابقت با دستورالعمل اروپایی 93/42، ما فقط از سیلیکون‌های قابل کاشت طولانی‌مدت درجه پزشکی که توسط FDA (سازمان غذا و دارو) ثبت شده‌اند استفاده می‌کنیم و استانداردهای ISO 13485 را در تمام فرآیندهای خود رعایت می‌کنیم.

درباره ما

تـولــیـد

محصولات ما به طور کامل در خانه، در کارخانه Val-d’Oise ما در نزدیکی پاریس، فرانسه تولید می شوند. ارزش افزوده ما این است که تک تک ایمپلنت ها دست ساز هستند. علاوه بر این، داخلی سازی فرآیند تولید ما به ما اجازه می دهد تا آزمایش های دقیق و کنترل کیفیت را روی 100٪ ایمپلنت های خود معرفی کنیم.

تعـهـدات مدیــریـت

ما باید به طور مستمر برای تلاش برای برتری، بهبود روش ها، استانداردها و پیش بینی تحول در صنعت خود سازگار شویم. ما تحت بازرسی های منظم (چه برنامه ریزی شده و چه غیرمنتظره) توسط سازمان اطلاع رسانی خود و همچنین مقامات بهداشتی فرانسه و بین المللی قرار می گیریم. کیفیت و ایمنی اولویت اصلی ماست. در طول فرآیند تولید، ما محصولات خود را اندازه گیری، تأیید و آزمایش های دقیق انجام می دهیم.

در سبین، کیفیت مسئولیت همه است. سبین در خط مقدم نوآوری و فناوری های جراحی قرار دارد. در طول دهه گذشته سبین به طور متوسط ​​سالانه 2 محصول جدید را روانه بازار کرده است که تمام تخصص های جراحی پلاستیک را پوشش می دهد. تا به امروز ما در بیش از 60 کشور در سراسر جهان حضور داریم. برای ما مهم است که بهترین محصولات و خدمات “Premium” را به شما ارائه دهیم.

مدیـریـت گـروه سبیـن

درباره ما

چــرا سبـیـن

شرکت کیان طب سنجش (سبین ایران) نمایندگی رسمی، قانونی و انحصاری همه محصولات سبین در ایران است و با افتخار محصولات سبین را که پرفروش ترین برند پروتزهای زیبایی در اروپا است در بستری مطمئن برای هموطنان عزیز و جامعه جراحان پلاستیک به ارمغان آورده است. کیفیت سبین به دلیل استفاده از سیلیکون های درجه پزشکی قابل کاشت طولانی مدت در بدن است که توسط FDA (سازمان غذا و دارو آمریکا) ثبت شده است. استفاده از استاندارد ISO 13485 در داخل شرکت مطابق با الزامات دستورالعمل EC 93/42 است.

حـضـوری جهـانـی

حضور جهانی
3.5/5 - (2 امتیاز)